Hakkımızda - Dr.Haluk Alagöl
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

Prof.Dr Haluk ALAGÖL

Prof. Dr. Haluk ALAGÖL, lisans öncesi eğitimini bitirdikten sonra, 1976 yılındaEge Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonrasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim dalında ihtisasını yaparak uzman olmuştur. Doktorasını ise 2004 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim dalında yapmıştır.

 

Medicana Ankara Hastanesinde çalışan Prof. Dr. Haluk ALAGÖL, öncesinde Sağlık Bakanlığı Tokat Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmış ve  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyeliği yapmıştır.

 

Öncelikli tıbbi ilgi alanı Meme Cerrahisi ve Onkolojik Cerrahi olan Prof. Dr. Haluk ALAGÖL’ün pek çok bilimsel yayını, sunusu, poster ve çevirisi vardır.

Book your appointment today for free

Daha hızlı yardımcı olabilmemiz için lütfen mail atın.